درباره ما

1397-03-07 08:49:20

معرفی امنش


شرکت دانش بنیان سویاب گستر خراسان به عنوان شرکت پیشتاز در تولید روتر های پر سرعت بومی  و طراح و پیاده ساز پلتفرم مدیریت موبایل  سازمانی، فعالیت خود را از سال ۹۷ آغاز کرد.

هدف این شرکت ایجاد و ارتقا محصولات دانش بنیان در جهت توسعه و پیشرفت کشور و بومی سازی تکنولوژی های روز در جهت قطع وابستگی در این حوزه می باشد.

سابقه ی فعالیت هسته ی اصلی شرکت، به بیش از ده سال می رسد، که در این مدت انجام پروژه های متعددی در زمینه ی شبکه های کامپیوتری و موبایل را در کارنامه ی خود به ثبت رسانیده است. گروه امنش با بهره گیری از نیروی متخصص و متعهد و با تکیه بر پشتوانه ی یک دهه فعالیت و کسب تجربه، سعی در ارائه ی بهترین محصولات در حوزه های شبکه های کامپیوتری و موبایل را دارد.

محصولات اصلی شرکت با نام روتر بومی پرسرعت سودار و موبایل امن سازمانی همدار در سال ۱۳۹۸ موفق به دریافت تاییدیه ی محصولات دانش بنیان شدند.

این محصولات حاصل تلاش چندین ساله ی اعضای شرکت و پشت سر گذاشتن تست های فراوان می باشند.


محصولات شرکت


روتر بومی پرسرعت سودار

در شرایطی که تحریم های خارجی امکان استفاده از بسیاری از امکانات روز دنیا را از ما گرفته است، فرصتی بدست آمده تا ما با تکیه بر دانش خودمان از این تحریم ها فرصتی برای پیشرفت بسازیم.

روتر بومی پرسرعت سودار، یک روتر بومی می باشد که بر پایه ی آخرین تکنولوژی روز در دنیای شبکه بنا شده است. محصولی پر سرعت، با کیفیت بالا و دارای امکانات روز شبکه است که از لحاظ کاربری کاملا شبیه روترهای سیسکو می باشد و می تواند جایگزین شایسته ای برای روتر های سیسکو باشد.

موبایل امن سازمانی همدار

استفاده از موبایل به جهت سهولت دسترسی و استفاده ی آسان، سرعت ارائه و دریافت خدمات را افزایش داده است. اما به دلیل عدم وجود امنیت در استفاده از تلفن همراه، استفاده ی موبایل در انجام کارهای سازمانی محدود می باشد.

همدار در جهت رفع این مشکل بستری امن برای استفاده ی موبایل در سازمان ها فراهم آورده است. با همدار می توان به اطلاعات و سرویس های درون سازمانی، بدون محدودیت مکانی و با حفظ امنیت، دسترسی داشت.


افتخارات شرکت


  • عضویت در مجموعه ی شرکت های دانش بنیان معاونت علمی نهاد ریاست جمهوری
  • عضویت در پارک علم و فناوری خراسان وابسته به وزرات علوم و تحقیقات و فناوری
  • عضویت در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور


حضور در رویدادهای مهم


  • حضور در نمایشگاه پژوهش و فناوری مشهد آذر ۹۷
  • حضور در هشتمین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند دی ۹۷
  • حضور در شانزدهمین کنفرانس رمز ایران شهریور ۹۸
  • حضور در نمایشگاه تلکام آذر ۹۸