رونمایی از موبایل دانش آموزی امن همدار

زهرا چزگی | 2020-08-10 10:49:10

امکانات و مزیت‌های استفاده از موبایل در زندگی ها آنقدر زیاد شده، که بحث روی خوب یا بد بودن استفاده از موبایل، دیگر اصلاً مطرح نیست. اگر تا همین چند سال پیش بحث‌هایی در مورد سن استفاده کودکان از موبایل بود، شرایط امروز به گونه‌ای عوض شده است که موبایل، مانند کیف و کتاب جزو وسایل ضروری آموزشی هر کودک شده است.

در این تغییر اجباری سبک زندگی، وظیفه ی خانواده‌ها در حفظ و حفاظت از فرزندان، بسیار سنگین‌تر از قبل شده است.

همانقدر که والدین در مقابل حفظ سلامت جسمی فرزند خود مسئولیت دارند باید در حفظ سلامت روان فرزندانشان نیز تلاش کنند. این مسئولیت والدین است که تا قبل از اینکه فرزندان به رشد عقلی و جسمی مناسب برسند، از آن‌ها حمایت و حفاظت کنند.

مطمئناً برای داشتن فرزندان شاداب و موفق، باید مراقب سلامت روحی فرزندان باشیم. و از آنجا که آن‌ها وقت زیادی را با موبایل در فضای مجازی می‌گذرانند، اهمیت حفاظت آن‌ها در این فضا بسیار اهمیت دارد.

البته حفظ و حفاظت کودکان در فضای مجازی نه تنها برای ما، بلکه در بیشتر کشورهای جهان سالهاست مورد توجه خانواده‌ها است و خانواده‌ها با استفاده از ابزارها و تکنولوژی های حفاظتی،همراه و محافظ فرزندانشان در فضای مجازی هستند.

همدار در جهت رفع این مشکل، با فراهم آوردن بستری نرم افزاری برای موبایل های اندرویدی، به کمک خانواده ها آمده است.

با نصب نرم افزار موبایل دانش آموزی همدار بر روی موبایل فرزندان، والدین می توانند، تمام فعالیت های موبایلی فرزندشان را نظارت و مدیریت کنند.

برای آشنایی بیشتر با موبایل امن دانش آموزی همدار می توانید اینجا را کلیک کنید.